Recent
LCR-TC1 Didoe Pojemność Rezystor Triody NPN PNP Tranzystor Tester Detektor 8DC0

LCR-TC1 Didoe Pojemność Rezystor Triody NPN PNP Tranzystor Tester Detektor 8DC0

Dostępność: Istniejący
€ 13.00
€ 16.58

to może być szeroko stosowany do wykrywania i PNP tranzystor NPN, kondensator, rezystor, diody, triody, N-kanałowy i p-kanałowy MOSFET, IGBT, JFET, triak i baterii etc. It również może wykryć zenera diody i posiada funkcję self-kalibracji. po wykrywania, wyrównać pilot na podczerwień z " IR " światło, następnie naciśnij przycisk w pilocie, jeżeli detektor z powodzeniem dekodowania go, to będzie wyświetlać dane kodu i fal podczerwieni formularz. to może być szeroko stosowany do wykrywania i PNP tranzystor NPN, kondensator, rezystor, diody, triody, N-kanałowy i p-kanałowy MOSFET, IGBT, JFET, triak i baterii etc.
to również może wykryć zenera diody i posiada funkcję self-kalibracji.
po wykrywania, wyrównać pilot na podczerwień z " IR " światło, następnie naciśnij przycisk w pilocie, jeżeli detektor z powodzeniem dekodowania go, to będzie wyświetlać dane kodu i fal podczerwieni formularz.
jeden przycisk operacji, automatycznie wykrywa i wyłączanie, i można nacisnąć wielofunkcyjny przycisk, aby zamknąć detektor też.
umieścić szpilki składnika w odpowiednim obszarze, następnie wybrać mały uchwyt i detektora przetestujemy go automatycznie, wreszcie, wyniki będą wyświetlane na ekran TFT podświetlenie wyraźnie.
nie podoba mi się zwykle czarno-biały wyświetlacz, ten detektor pokaże wyniki w kolorze.
Tryb zasilania : Akumulator Litowo Baterii
wyświetlacz : 3.5x3 cm Ekran TFT
diody Zakres : Mniej niż 4.5 V
Dioda zenera : Tranzystor Obszar Wykrywania : 0.01-4.5 V; Dioda Zenera Obszar Wykrywania : 0.01-30 V
triak Zakres : Mniej niż 6m A IGT
pojemność : 25p F-100m F
rezystor : 0.01-50 MΩ
indukcyjności : 0.01 m H-20 H
bateria : 0.1-4.5 V
element Rozmiar : 8.8x8x2.8 cm/3.47x3.15 x 1.10in
pozycja Waga : 111.5g/3.94 uncja
uwaga :
przed badaniem, należy rozładować komponenty elektroniczne, aby chronić detektor.
gdy napięcie i wewnątrz baterii jest poniżej 3 V, proszę ładować go przed użyciem.
proszę używać 5 V baterii lub interfejs USB do ładowania.
możesz kliknąć prawy link, aby zobaczyć instrukcja obsługi :
Lista opakowanie : 1 x Tranzystor Tester
1 x Element Elektroniczny Zestaw (Wysłać Losowo)
3 x Test Hook (Wysłać Losowo)
uwaga : strzelanie światła i różne wyświetlacze mogą powodować kolor pozycja na zdjęciu trochę różni się od prawdziwych. dozwolone błąd pomiaru jest +/-1-3 cm.

Dane produktu

Diy akcesoria:
Elektryczne
Nazwa marki:
UYIGAO

Więcej produktów w kategorii

61.49 / piece UNIT Miernik Tester Rezystancji Izolacji Elektrycznej UT526 + 1000 V + RCD Badania + Ciągłości + Próżnia / dc (4 w 1)ciepłe monit : ten produkt nie zawiera bateriiopis produktuUT526 są nowo zaprojektowany cyfrowy wielofunkcyjny testowania metrów przyjęte układy analogowe na dużą skalę / cyfrowego obiegu i Microukład przetwarzania...

SMD SMT Klip CHIP Komponentów Pojemności Kondensator do Badania Odporności na Pęseta Ołowiu Sondy cewka Multimetr Miernik Działanie Narzędzia Opis DPis : Materiał : Z Tworzywa Sztucznego i MetaluKolor : Czarny i CzerwonyDo sprzedaży brand new miernik sondy klip dla elementów SMD pomiaruTen sondy klip jest odpowiedni dla rezystor, kondensator lub innych elementów SMDJest to jeden z wygodnym narzędziem, które trzeba dla elektronicznego pracyMaksymalne napięcie : 250 vOtwarte klip odległość : 10mmWysokiej jakości ekranowany kabel koncentrycznyUniwersalny wielu miernik plugŁatwość użytkowaniaOchronne czapki dla sonda porady15mm wtyczki html głębokośćComfort grip sondy z antypoślizgową projektRozmiar : Ok...

Scroll